Обрати сторінку

Дизайн як стиль життя

 

За освітою я архітектор, однак зараз більше перейшов у дизайн, відповідно займаюся графічним (логотипи, фірмові стилі, бренди) та предметним дизайном (деталі інтер’єру, екстер’єру та повсякденні речі). Я захоплююся створенням айдентики, коли переді мною стоїть досить непроста задача: втілити багато сенсу і потрібних асоціацій у простий символ, який буде впізнаваним та красивим. На даний момент маю досить великий об’єм виконаних робіт, деякі із них на фото нижче.

Miff Manufacture

 

Захоплення дизайном переросло у бізнес, а саме: разом із друзями створив український бренд виробів ручної роботи Miff Manufacture. Разом із однодумцями, перетворюємо різні матеріали у цілісний виріб, який виділяється якістю, практичністю та естетикою. Зараз основними продуктими є зошити, блокноти, скетчбуки та планнери. Робимо перші впевнені кроки у створенні меблів. Взагалі, є велика ідея зробити бренд впізнаваним не тільки на Україні, але й позі її межами. Прагнемо, щоб виробництво в нашій державі розвивалося і відігравало значимішу роль в економіці.

Тренер

 

Свої знання, навики та процес постійного саморозвитку стараюся постійно систематизовувати і видавати у вигляді тренінгів. На даний момент я є тренером таких курсів як “Тайм-менеджмент”, “Ораторське мистецтво” та “Мистецтво спілкування зі складними особистостями” у Школі розвитку SPE. Також організовую власні тренінгові проекти, такі як Do|bro training camp, а також треніги на теми брендингу особистості та дизайну.

Відпочинок та захоплення

Однак я не робот, хоча такі компліменти я інколи отримую. Люблю активний відпочинок, походи в гори, розвиваюся у скайранінгу. Близькими є такі види спорту, як крос фіт та мікс файт. Вважаю, що фізична сила є певною підосновою для духовної. Разом із тим не пропускаю можливості потанцювати латино-американські танці.

Давай знайомитися

На даний момент працюю над новими проектами, про які говоритиму тут, на блозі. Буду радий знайомству з тобою, друже.

Напиши декілька слів про себе у полі для коментарів нижче. Мені буде надзвичайно цікаво познайомитися із своїми читачами ближче