Do.bro training camp – триденне тренування витривалості, сили духу та командної роботи в умовах свіжого повітря Карпат. Це 42 години сконцентрованої роботи над власними цілями, кращому розумінні себе та своїх цінностей. Це 20 чоловіків, які три дні будуть працювати пліч-о-пліч над собою.

Це одна із кращих інвестицій, які Ти можеш зробити для себе.

Коротко про те, як це було минулого разу, пропоную глянути у відео зліва.

1

Як чоловік розумію, що час від часу необхідно вирватися із щоденного шаленого ритму справ і присвятити час собі та проаналізувати важливі для себе речі.  В кінці кінців, просто закинути себе в інше середовище, в якому можна проявити себе по-іншому, можливо, навіть, по-справжньому.

2

Середовище тільки чоловіків – це особливе, я б сказав, чесне середовище, в якому дуже чітко проявляються Твої сильні і слабкі сторони. Відповідно, можна зрозуміти, що, де і як можна в собі покращувати.

3

Завжди цікаво знати, де є межі Твоїх можливостей. однак зовсім не цікаво постійно залишатися в цих межах. Такий тренінг стане для Тебе випробуванням на міцність. Що скажеш?

4

Об’єднати. В глобальному сенсі бачу необхідність у тому, щоб люди один одного більше підтримували, більше вірили в себе та інших. Такі виїзні події сильно зближують та показують ті сильні і круті сторони, які часто є прихованими. Зрештою це буде чудовою можливістю знайти собі друзів чи партнерів у проектах.

Привіт, друг. Мене звуть Богдан Же і я тобі розкажу історію, в якій, можливо, ти впізнаєш себе.
Уяви собі хлопця: доброго, ввічливого, він має хороші відносини з людьми і гарно вчиться чи прекрасно закінчив ВУЗ. Можливо, він навіть працює і робить непогані успіхи. Однак, в своїй голові чи, навіть, серці, є відчуття певної недостачі, неповності. Він розумію, що може більше. Він думає, що застряг на певному плато і хоче невпинно рухатися вверх, однак не знаходить того джерела енергії, яке так йому необхідне.
Він вже з десяток разів говорив собі, що ось сьогодні поступить по-іншому: виспиться, складе план дій і буде рухатися по ньому. Знайде час на спорт та не забуде подзвонити батькам.
Але щось іде не так.
Щодня одні і ті ж граблі, що боляче б’ють по его і підкошують впевненість. Він знає, що може це змінити і хоче це змінити. Але питання досі залишається відкритим.
Впізнаєш місцями себе?
Я завів цю розмову із тобою саме тому, що історія ця знайома і мені. Я не обіцяю чудес і не намагаюся тебе переконати в тому, що ти вийдеш зовсім новою людиною. Однак за три дні я покажу тобі ті джерела енергії в собі, про які ти, можливо, не здогадувався. А робота над собою поряд із добрим десятком таких же хлопців як ти добряче заряджає, дає віру в себе та інших. Як бонус, ти отримуєш побратимів, які гордо при зустрічі будуть називати тебе “Бро” та підкладуть своє плече для допомоги.
Do.bro Training Camp – це квінтесенція мужності, доброти та наполегливості на власному Шляху. 

День 1.  Цінності та цілі

В перший день Тобі потрібно буде добратися до місця проведення табору, розкласти речі і бути готовим до початку занять. Ми присвятимо цей день більше теоретичній частині і розумінню таких понять, як відповідальність, чесність, віра у себе та свої цілі. Ми говоритимемо про те, що тобі важливо і що піднімає твій зад для вирішення справді важливих завдань.
Звісно, теорія без практики має зовсім мало сенсу, тому такі речі, як 100% вклад і лідерство ми будемо зразу ж відточувати у вправах. Ігри та командні завдання будуть розкривати поняття стратегії win-win у твоїй роботі та житті.

День 2. 100% віддача, максимальний вклад

Наступний день буде присвячений повність вмінню вкладатися в роботу і, що дуже важливо, отримувати від цього кайф. Перед Тобою і твоїми побратимами буде стояти конкретне завдання, яке потрібно виконати із максимальним вкладом. Напевне, Ти інколи відчуваєш, що можеш більше, однак не робиш. Ось тут треба буде прорвати цей блок. Ніяких оправдань. Також будемо знайомитись із поняттям робота і відпочинок за графіком, яка покаже Тобі, що організація праці і грамотний відпочинок можуть давати як результат, так і кайф від самого процесу. Можливо, Тобі доведеться потаскати колоди, можливо, поносити каміння або щось викопати. Це не безглузде заняття, а робота, яку необхідно виконати для того місця, де ми будемо. Це принесе користь людям, які неодмінно будуть щиро вдячні Тобі.

День 3. Фізична витривалість, командний дух, вихід за рамки можливостей

Крайній день Добра – це день фізухи. Ранок розпочнеться активною розминкою, яка плавно перейду в забіг по горах. Близько 12 км, які доведеться пробігти в темпі Твоєї команди, слідкуючи і піклуючись один про одного. Тут або всі, або ніхто.
Далі фізичні вправи, командні змагання та боротьба в розумних рамках. Не виключено, що ти стикнешся з одним із своїх страхів. І це буде чудово, адже цінність Твого перебування виросте в рази.
В цілому, на третій день Добра, ти будеш багато потіти, падати, боротися до кінця і неодмінно ставати кращою версією себе. Важко пройти такий день і залишитись таким, як Ти був до цього.

Я хочу Тебе застерегти. До.бро – це не збірка фанатиків, яка йде на всякі нерозумні крайнощі заради незрозумілих цілей.

Сенс – це наше все.

Розуміння що Ти робиш і для чого буде проходити білою ниткою через всі дні табору. Кожен із хлопців приїде зі своїми цілями і буде працювати над ними.

Отже, якщо написати коротше, До.бро тобі може допомогти із:

– сконцентрованістю
– розумінням своїх цілей та цінностей
– розумінням власного Шляху
– розвитком фізичної сили, сили волі, витривалості, цілеспрямованості
– вірою в себе і людей навколо
– вмінням працювати в команді і любов’ю до людей
– злагодженістю твоїх дій у вирішенні важливих справ
– вмінням бути чесним із собою та іншими
– вмінням висловлювати свої переживання, думки і, навіть, мрії
– розумінням як працювати над виграшем для всіх, а не тільки для себе
– джерелами енергії для нових вершин.

Я вірю у те, що Ти сам зможеш доповнити цей список, коли пройдеш табір. Насправді, я можу багато писати, однак кожен приходить зі своїми питаннями і знаходить свої відповіді.

Вартість трьох днів табору із проживанням, трансфером із Франківська і назад та трирозовим харчуванням:
2 100 гривень
Додаткові бонуси, які ти отримаєш в результаті:
– фірмова футболка “Роби до.бро Бро”, яку не схочеш знімати навіть уві сні
– шкіряний браслет фінішера табору “Роби До.бро Бро”
– три дні повноцінного карпатського харчування. Були випадки, коли хлопці набирали трохи маси
– свіже повітря, дикі місця Карпат і незабутні враження
– багато фото та відео, які будуть наадувати про твій челендж
– можливо, трохи синців, які прикрасять твій чоловічий образ. Це вже опціонально:)

Я впевнений, що ця подія стане не тільки однією із найяскравіших у цьому році, але і стане стартом або новим етапом могутнього ривка у твоєму житті. Пліч-о-пліч із найсильнішими чоловіками, ти пройдеш за межі своїх можливостей, навчишся насолоджуватися втомою та сміливо дивитися у майбутнє.

Якщо у тебе виникають, будь які сумніви чи питання – пиши на email: bohdan.zhe@gmail.com.

Посилання на сторінку події у ФБ.

Із повагою, Богдан Же